Branża IT ze względu na swój dynamiczny rozwój stanowi szczególny obszar naszych zainteresowań. Ten sektor obecnie wprowadza na rynek najwięcej produktów i związanych z nimi innowacji, a co za tym idzie — generuje ogromne zapotrzebowanie na pracowników. Nasi specjaliści mają rozległe doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych opartych szczególnie o metodologię Agile. Pośredniczymy w naborze programistów i ekspertów z innych dziedzin związanych z IT.

Tej branży jeszcze długo nie grozi kryzys, a my chcemy być częścią jej sukcesu.

Formularz kontaktowy:

Proces współpracy:

1. Złożenie zamówienia – ustalamy Twoje oczekiwania względem poszukiwanego pracownika, formę współpracy, rozliczenia, terminów, ilości itp.
2. Przygotowanie i aktywacja procesu rekrutacji – Twoja oferta trafia do naszych biur partnerskich w postaci zbilansowanego ogłoszenia popartego szczegółowym opisem warunków pracy, płacy, premii, zakwaterowania, dojazdów, urlopów itp. Oferta ta jest poparta zdjęciami z natury o które na pewno Cię poprosimy na etapie złożenia zamówienia lub wykonamy je za Ciebie.
3. Weryfikacja kandydatów – od tego momentu zaczniemy wysyłać do Ciebie maile z krótkim opisem kandydatów spełniających Twoje kryteria zawarte w zamówieniu. Będą to wiadomości nie zawierające danych osobowych lecz pozostałe informacje ważniejsze dla Ciebie i Twojej firmy.
4. Koordynacja wyjazdu – po akceptacji kandydata wspólnie ustalamy termin i miejsce jego przyjazdu. Dostaniesz od nas maila z informacją o dacie i godzinie przyjazdu kandydata na miejsce zaraz po zakupie przez niego biletu na autobus, pociąg lub samolot czy Blablacar.
5. Rozliczenie – okres gwarancyjny zaczynamy odliczać od pierwszego dnia roboczego pobytu kandydata u Ciebie. Po jego upływie  wystawiamy fakturę VAT. Długość okresu gwarancyjnego, cena i forma rozliczenia czy termin płatności ustalone są na etapie złożenia zamówienia i uzależnione od trudności znalezienia kandydata.