Jesteśmy agencją zajmującą się naborem pracowników spośród obywateli zamieszkujących Europę wschodnią do krajów zachodu. Rekrutując pracobiorców kierujemy się przede wszystkim ich doświadczeniem w danej branży, posiadanym umiejętnością oraz ogólną zdolnością do pracy.

Podjęcie współpracy rozpatrzone będzie na podstawie wniosku złożonego przez pracodawcę, zawierającego wymagania odnośnie poszukiwanego pracownika oraz pożądanej formy współpracy.Następnie wniosek ten zostanie złożony do aktywacji i późniejszej analizy kandydatów, którzy zostaną mailowo przedstawieni firmie zatrudniającej. Po wyłonieniu odpowiedniego kandydata razem ustalamy formę, miejsce oraz termin przyjazdu pracownika i rozliczamy się według wcześniej ustalonych warunków.

Rekrutacje pracowników średniego i wyższego szczebla na zlecenie kontrahentów.
Zewnętrzna rekrutacja pomaga tym przedsiębiorcom, którzy borykają się z obsadzeniem stanowisk wewnątrz firmy. Oferujemy pomoc kadrową i rzetelne wsparcie w procesach rekrutacyjnych.

Formularz kontaktowy:

Proces współpracy:

1. Złożenie zamówienia – ustalamy Twoje oczekiwania względem poszukiwanego pracownika, formę współpracy, rozliczenia, terminów, ilości itp.
2. Przygotowanie i aktywacja procesu rekrutacji – Twoja oferta trafia do naszych biur partnerskich w postaci zbilansowanego ogłoszenia popartego szczegółowym opisem warunków pracy, płacy, premii, zakwaterowania, dojazdów, urlopów itp. Oferta ta jest poparta zdjęciami z natury o które na pewno Cię poprosimy na etapie złożenia zamówienia lub wykonamy je za Ciebie.
3. Weryfikacja kandydatów – od tego momentu zaczniemy wysyłać do Ciebie maile z krótkim opisem kandydatów spełniających Twoje kryteria zawarte w zamówieniu. Będą to wiadomości nie zawierające danych osobowych lecz pozostałe informacje ważniejsze dla Ciebie i Twojej firmy.
4. Koordynacja wyjazdu – po akceptacji kandydata wspólnie ustalamy termin i miejsce jego przyjazdu. Dostaniesz od nas maila z informacją o dacie i godzinie przyjazdu kandydata na miejsce zaraz po zakupie przez niego biletu na autobus, pociąg lub samolot czy Blablacar.
5. Rozliczenie – okres gwarancyjny zaczynamy odliczać od pierwszego dnia roboczego pobytu kandydata u Ciebie. Po jego upływie  wystawiamy fakturę VAT. Długość okresu gwarancyjnego, cena i forma rozliczenia czy termin płatności ustalone są na etapie złożenia zamówienia i uzależnione od trudności znalezienia kandydata.